Майстер-клас чайної справи

Майстер-клас чайної справи

"У світі є три обставини, що викликають глибокий жаль: псування хорошої молоді неправильним вихованням, приниження прекрасного живопису вульгарним шануванням і марна трата хорошого чаю невмілим приготуванням". / Поет Лі Хілаі (Китай, епоха династії Сун, 960 - 1279 рр.)

Правильно заварити чай не так просто, як здається. Є багато нюансів як в практичній площині, так і в метафізичній. Але опанувати основи можна. І для цього ми створили формат майстер-класу.

Майстер-клас від Chaguan - це концентрований по наповненню формат, який виконує роль базового чайного курсу (читай - чайної школи). Проходить у форматі чаювання-лекції, насичений корисною і практичною інформацією.

Результат майстер-класу: навчитися основам правильного заварювання чаю для самостійних чаювань і розуміти сенс і значення кожної дії.


Майстер-клас це:

  • Інформація: про чайну культуру, різновиди чаю, його властивості і користь;
  • Практика: освоюємо заварювання чаю традиційним китайським способом Пін Ча, дізнаємося про значення кожного предмета чайного посуду і чайних аксесуарів, нюанси їх використання;
  • Чаювання: в процесі п'ємо чай, самостійно заварюємо; 
  • Тривалість: 1,5 години. 

Можливі тематичні поглиблені майстер-класи на інші тематики, наприклад: майстер-клас з пуеру або варки чаю. Або за вашим запитом у форматі питання-відповідь.

Проводимо по запису. Індивідуально або для групи.

Вартість: 1500 грн з людини

Запис на майстер-клас за телефоном закладу: 

(068) 520 88 55

Київ, ул. Верхній Вал, 62В.