Про Чайну Chaguan

Чайна Chaguan — заклад для поціновувачів чаю. У нас можна попити і купити чай. Знаходимось в Києві на Подолі, вул. Верхній Вал, 62В. 

Наша місія - розвиток чайної культури в Україні через знайомство гостей з чаюваннями і церемоніями за чайними традиціями Китаю. Ми хочемо, щоб люди пили хороший чай. Регулярно подорожуємо до Китаю на виробництва і заводи, самостійно відбираємо чай і привозимо його в Україну.  

 

about-us-1

Спеціалізуємося на чаї китайських сортів. Фокус на якість і хороший смак, тому у нас немає чаю з шматочками фруктів і ароматизованих блендів.

В асортименті представлені категорії: зелений чай, білий чай, улун, червоний чай, шу пуер, шен пуер. Представлені чаї відповідають характеристикам, властивим конкретному сорту. Ясний і впізнаваний смак, аромат, стан і користь.

Відбираємо і дегустуюємо кожну позицію особисто. Присвячуємо закупівлям в Китаї від 2 тижнів до 2 місяців в залежності від обсягів завдань. 

Будемо раді допомогти з вибором чаю. Якщо не знайшли бажаний сорт, але дуже треба, напишіть нам на chaguanua@gmail.com

 

about-us-2

Формат закладу сфокусован навколо чаю і фарфорових піал. До нас приходять переключитися, поспілкуватися і попити хорошого чаю.

Попити чай можна в декількох варіантах:

Чаювання Пін Ча
Церемонія Гунфу Ча
Варка чаю
Майстер-клас

 

about-us-3

Консультуємо, складаємо чайну карту, навчаємо персонал. Потрібне радимо, від зайвого відмовляємо.

Підбираємо рішення як для невеликого кафе або студії, так і для мережі закладів.

Для взаємодії з ресторанами і кафе у нас працює окремий склад під HoReCa з оптимальними асортиментом і цінами.

З питань поставок: chaguanua@gmail.com з позначкою «Співпраця».

 

about-us-4

Проводимо виїзні формати 8 років. Робимо ідеальний чайний простір для особистих урочистостей і чайні бари для масових заходів і фестивалів. 

Злагоджена команда, опрацьовані процеси, інвентар і декор під будь-які масштаби взаємодії. 

До нас звертаються, якщо потрібна виїзна чайна церемонія: 

    1. Як складова частина заходу або компактний за часом тімбілдинг тривалістю 40 хв / 1 година / 1,5 години. Ключові акценти: познайомитися з чайною культурою, попити чай, стисло за часом, ємко і цікаво за змістом. 
    2. Як дегустаційна зона на презентації бренду, продукту, виставки. Оформлюємо чайну зону або бар для частування гостей. Супроводжуємо заходи від 100 чол. 
    3. Як формат особистого свята. Замовити чайну церемонію на день народження - ідеально. Порадувати себе і гостей чимось цікавим і незабутнім. А на дитячих святах у нас дізнаються історію, легенди і пробують себе в ролі чайного майстра.

З питань проведення: (068) 520 88 55 або відправити запит з деталями заходу на chaguanua@gmail.com

 

Адреса: м. Київ, вул. Верхній Вал, 62В. 
Метро - Контрактова площа, вихід у бік вулиці Верхній Вал.

Чайна розташована у дворі будинку №62, прохід в арку.

Підсказки по маршруту: (068) 520 88 55